teknik

SATIŞ ÖNCESİ HİZMETLER

DOĞUŞ MAKİNA; doğru pompa, hidrafor, motor ve malzeme seçiminde, deneyimli satış ekipimiz sizlere yardımcı olacaktır. Pompa hakkında ayrıntılıca test edil ve yanlış pompa seçimi önlenecektir. Teknik Ekibimiz.com sizlere pompalamak için uygun teknikler bulunmaktadır.

 
SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Servis Bakım Onarımı Ankara’nın büyüklükleri bakım ve onarım servisi. Servis bakım ve onarımlar için büyük bir onarım atölyemiz mevcut.

Yedek Parça Temini  Küçük onarımlar için tüm yedek parça hizmetleri

Teknik  destek ekibimiz size telefon veya faks hizmetleri yahut bizzat tesisnize gelerek yapacağı keşiflerle yardımcı olacaktır.

SERVİS BAKIM VE ONARIM HİZMETLERİMİZ

POMPA

Pompa değişimi ve onarımı, Pompa mili değişimi ve onarımı, Kademe değişimi, Divizör değişimi, Yataklık Burçları değişimi, Salmastra değişimi, Salmastra baskısı (Glen) Bağlantı saplamaları, Glen saplaması, Cıvata-Somun yenileme, Oring ve Rulman değişimi, Kaplinler ve kaplin lastikleri değişimi, Contaların (kağıt veya presbant) değişimi, Gres ve sıvı yağ değişimi, Pompanın iyi renge boyanması,

MOTOR

Motor sargısı, Rulman değişimi, Soğutma ve temizleme, Motor elektriği ve değişimi, Motor kapağı onarımı, değişimi ve imalatı.